Agytréning

Időpont: ???

Egy minden életkorban elvégezhető, egyszerű gyakorlat, amelyhez naponta 2 perc is elegendő!

Ez a technika egy újszerű „energia terápia”, mely a fül akupunktúrás pontjai segítségével feltölti az agyat friss energiával, valamint harmonizálja a jobb és bal agyféltekét. Az előadás bemutatja e speciális gyakorlat működésének energetikai alapjait, az agyféltekék funkcióit, és a tudományos (klinikai) vizsgálatok eredményeit a gyakorlat hatásáról.

A módszer elősegítheti:

• a memória-, a tanulási-, és a koncentrációs képesség fokozását (figyelem zavaros, nehezen kezelhető, és magatartás zavaros gyermekeknél is)
  • kiegyensúlyozottság és nyugalom kialakítását
  • az agyféltekék működésének összehangolását és kiegyensúlyozását
  • az intelligencia (IQ) fokozását
  • a nemi éréssel összefüggő problémák megoldását
  • a betegségek megelőzését
  • stressz negatív hatásainak kiküszöbölését

Kiknek ajánljuk?

A módszer kiválóan alkalmas arra, hogy a pedagógusok az osztályukban (szülők otthon alkalmazva) hozzájáruljanak a gyermekek képességeinek, és tanulmányi eredményük javulásához. Természetesen felnőtteknél is ezek a kedvező hatások érhetők el, így számukra is ideális a módszer használata.

Fejlesztő pedagógusok, autista és sérült gyermekekkel foglalkozók számára nélkülözhetetlen eszköz ez az egyszerű gyakorlat.

A tanfolyam időtartam: 3,5 óra

Tandíj: 12.000 Ft

Részvételi feltétel: bárki részt vehet a tanfolyamon (gyermekeknél a javasolt min. korhatár: 14 év)

Jelentkezés: Előzetes helyfoglalás szükséges a pranatanar@gmail.com email címen, vagy a +36/70-331-2806 telefonszámon.