Agytréning

Időpont: 2022. szeptember 24. (9:00 - 12:00 óra) online oktatásban

Egy minden életkorban vizsgálható, amelyhez minden egyszerű 2 perc elegendő gyakorlat!

Ez a technika egy újszerű „energia terápia”, mely a fül akupunktúrás pontjai segítségével feltölti az agyat friss energiával, valamint harmonizálja a jobb és bal agyféltekét. Az előadás bemutatja e speciális gyakorlati működésének energetikai alapjait, az agyféltek funkcióit, és a tudományos (klinikai) vizsgálatok eredményeit a gyakorlat hatásáról.

A módszer elősegítése:

• a memória-, a tanulási-, és a koncentrációs képesség fokozását (figyelem zavaros, nehezen kezelhető, magatartás zavaros gyermekeknél is)
  • kiegyensúlyozottság és nyugalom kialakítását
  • az agyféltekék működésének összehangolását és kiegyensúlyozását
  • az intelligencia (IQ) fokozását
  • a nemi éréssel összefüggő problémák megoldását
  • a betegségek megelőzését
  • stressz negatív hatásainak kiküszöbölését

Kiknek ajánljuk?

A módszer kiválóan alkalmas arra, hogy a pedagógusok az osztályukban (szülők otthon alkalmazva) legyenek a gyermekek képességeinek, és tanulmányi eredményük javulásához. Természetesen felnőtteknél is ezek a kedvező hatások elérhetők, így ideális a módszer használata.

Fejlesztő pedagógusok, autista és sérült gyermekekkel foglalkozók számára nélkülözhetetlen eszköz ez az egyszerű gyakorlat.

A tanfolyam hétvégén: 3,5 óra

Tandíj: 14.000 Ft

Részvételi feltétel: bárki részt vehet a tanfolyamon (a javasolt min. korhatár: 14 év)

Jelentkezés: Előzetes helyfoglalás szükséges a pranatanar@gmail.com email címen, valamint a +36/70-331-2806 telefonszámon.