Energia alapismeretek

3 órás online, ingyenes webinár a pránikus energiákról

Próbáld ki magad a PRÁNA világában, érezd az energiát és tudd meg azt is, hogy milyen egyszerű technikák segítségével tudsz napi szinten többlet energiához jutni, és feltöltődni.
Ha édesanya vagy, akkor persze, hogy azt szeretnéd: gyermeked keveset, vagy egyáltalán ne betegeskedjen! Megtudhatod azt is, hogy a prána gyógyítás természetes módszerével hogyan erősítheted gyermeked immunrendszerét, és hogyan segítheted őt a gyorsabb felépülésben.

Kiknek ajánljuk?

– mindazoknak, akik eddig bátortalanok voltak az energia világával kapcsolatban… bizonytalanok voltak, hogy pl. ez működni fog-e nekik, fogják-e érezni az energiákat… Most nincs vesztenivalód, mert mindezt anyagi költségek nélkül, csupán 3 óra befektetésével megtudhatod.
– szülőknek, édesanyáknak, akik szívesebben vennék, ha gyermekük természetes, gyengéd, káros mellékhatásoktól mentes módszerekkel nyernék vissza az egészségüket. És az még jobb lenne, ha meg sem betegednének… (itt megtudhatod azt is, hogyan, miként használható a Prána energia gyógyítás megelőzésként).
– akiket érdekel az energia világa, de eddig még nem jelentkeztek a Prána 1. tanfolyamra… és a tanításokat tapasztalt gyógyítóktól, oktatóktól szeretnék megkapni.

Mire számíthatsz? Mit tanulhatsz meg? Mibe kaphatsz betekintést?

– Megtanulhatod a meditációk leghatékonyabb módját!
Megismerheted a pránikus energia gyógyítás kiemelkedő mesterének – Maha Atma Choa Kok Sui – (energetikai) meditációját, amely kivételes tisztító és energetizáló hatással rendelkezik és elvégzése során nem ritkán kisebb, spontán gyógyulások is bekövetkeznek. De a minimum megtapasztalás: a nyugodtság, relaxáltság, stresszmentesség és belső béke érzése, jobb és pihentetőbb alvás…
– Honnan tudunk energiát nyerni? Hogyan tudunk könnyen és egyszerűen, természetes módszerekkel feltöltődni?
– Hogyan tudjuk a gyermekeket támogatni az egészség megőrzésében?
– Érezd az energiát és aktiváld azokat az energia központokat, amelyek mindehhez szükségesek.
– Mi is az aura valójában és mi a szerepe? Mik azok a meridiánok, csakrák, akupunktúrás pontok, amelyekről a régi kultúrák már több ezer éve is írtak?
– Lépjünk túl a 7 csakra rendszerén, és ismerd meg a 11 legfontosabb energiaközpontot. Ez garantáltan nagyon más lesz, mint amiről eddig hallottál.
– Milyen elven működik a Prána Energia Gyógyítás, hogyan tud a testi/fizikai és a lelki/érzelmi folyamatokra hatást gyakorolni? Hogyan hatnak a technikák a személyiségünkre, kapcsolatainkra… életünk valamennyi területére?

Mit kell tenned a részvételed érdekében?

Kérjük töltsd ki a jelentkező felületet. (Kapsz egy azonnali visszaigazolást, de természetesen a megadott számlaszámra nem kell befizetned semmit.)
Hamarosan megküldjük a belépő zoom linket. (Ha nem ismered ezt az alkalmazást, vagy bizonytalan vagy a használatában: kérjük jelezd felénk a jelentkező felület „megjegyzés” rovatában.)
… és a megadott időben biztosíts magadnak 3 zavartalan órát.

Választható időpontok

2024. február 4. 16:00 – 19:00.

2024. február 10.  16:00 – 19:00

Biztosak vagyunk benne, hogy minden percét élvezni fogod, és maradandó tudást ad majd számodra!
Kattints tehát a jelentkezés gombra és oszd meg ezt a páratlan lehetőséget ismerőseiddel is!

Ha valami kérdésed merült fel, vagy személyes (testi-lelki) problémáddal fordulnál hozzánk, bátran keress minket a: pranatanar@gmail.com vagy zita.szilard@pranaiskola.hu email címen.

Nagy szeretettel várunk: Zita és Szilárd

Jelentkezés