Prána Energia 1.

Az egészség visszaszerzése vagy megtartása egyszerűen és gyorsan:

Lehet, hogy gyengélkedsz, betegséggel küzdesz, de nem vagy elégedett a tüneti kezelésekkel. Szívesen megismernél olyan módszert, amivel a betegség okát lehet megszűntetni? Előnyben részesíted azokat a természetes módszereket, amelyeknek nincs káros mellékhatása?
Lehetséges, hogy a nap végére már rendkívül kimerült vagy… Szeretnél megismerni olyan egyszerű technikákat, amellyel gyorsan fel tudsz „töltődni”?  Jó lenne, ha ismernél a stressz-kezelésre is hatékony megoldásokat?

Ha keresed a válaszokat ezekre a kérdésekre és gyors (sokszor azonnali), hatásos eredményeket szeretnél (és ugye az sem árt, ha könnyen tanulható a dolog), akkor neked erre van szükséged!

Mi okozza a testi-lelki betegségek jelentős részét?
Nagyon röviden: az, ahogyan élünk. Ha állandósulnak a rossz gondolataink…, ha folyamatosan stressznek, vagy egyéb romboló érzelmi hatásoknak, traumáknak vagyunk kitéve… ha ártalmas, rossz szokásaink vannak (ide sorolható akár a táplálkozás is)…, az bizony rossz közérzethez, idővel betegséghez vezethet.

Mi a megoldás ilyenkor?
Az első lépés, hogy felismerd: Ha továbbra is azon az úton haladok, amely beteggé tett, akkor nem remélhetek javulást. Csak, ha megváltoztatom a gondolataimat, érzelmeimet és a szokásaimat… számíthatok tartós javulásra.

Te máris jó úton haladsz, hiszen ha ezt az oldalt olvasod, az azt jelenti, hogy keresed a megoldás, vagyis felismerted, hogy változtatnod kell.

Hogy működik a Prána Energia technika?
„Az egészség és a betegség között csupán annyi a különbség, hogy áramlik a testedben az energia, vagy nem…”
Azaz a folyamatos negatív gondolatok, érzelmek, szokások és életmód hatására az energiatestben elzáródások, blokkok alakulnak ki. Az aura elszennyeződik, a szabad energiaáramlás akadályba ütközik, így bizonyos szervek nem kapnak kellő mennyiségű életenergiát.
Szedhetünk ugyan a tünetekre kémia anyagokat, vitaminokat, étrend kiegészítőket… és hosszan sorolhatnák a manapság alkalmazott eszközöket, de ha az energiatest működése nincs helyreállítva, nem fogja meghozni a kívánt eredményt.

Tehát a Prána Energia technika segítségével megtanulod megtisztítani az energiatestet a blokkoktól, a feltorlódott, elhasznált energiáktól és feltölteni friss életenergiával.
Mindez oda vezet majd, hogy a test öngyógyító folyamatai jelentősen fel fognak gyorsulni.

Te is képes vagy rá? Igen! Ebben egészen biztosak vagyunk és mindezt 15 év tapasztalata
mondatja velünk. Az energiatest harmonizálása tanulható, mert ez nem kapcsolódik különleges képességekhez. Csak csinálod és működik!

A Prána gyógyítás tehát nem annyira misztikus, mint ahogyan elsőre te azt gondolnád. Igaz, hogy a világról eddig szerzett tudásodat nagy valószínűséggel túllépi majd… de megismertet veled egy másikat: egy természetesebbet, amely ugyan nem látható, de nagyon is valóságos.
Ez az a világ, amelyről évezredek óta a nagy gyógyítók, mesterek és jógik beszéltek és tanítottak.

Mire jó még a Prána technika?
– Növeli a vitalitásodat, terhelhetőségedet. (A mai túlfeszített világban ez egy páratlan kincs.)
– Megtanítja, hogyan védheted meg magad a kimerüléstől, vagy attól, hogy mások energiát szívjanak el tőled.
– Megismerhetsz olyan eredményes meditációs és légzőtechnikákat is, amelyek hozzájárulnak majd a belső béke, a nyugalom és érzelmi
stabilitás kialakításához.
– Tudtad, hogy a Te energiád hatással van a személyes kapcsolataidra is? (Persze másoké is a tiédre.) Gondoljuk szívesen harmonizálnád ezeket!?
– E tanítás elvezethet téged: sorsod tudatos irányításához, illetve a lakásod, munkahelyed tisztításának – védelmének rejtelmeihez ugyan úgy, mint ahogyan vállalkozásod sikeres működtetéséhez is. Tehát hatalmas lehetőségek állnak előtted!

Ne feledd! A tudás és a megértés a legnagyobb áldás, amellyel most megajándékozhatod magad!

A képzés időtartama: 2 nap (2×8 óra) személyes vagy online oktatásban.
/Online képzés élő adásban történik, a tananyag rögzítésére – szerzői jogok védelme miatt – nincs lehetőség./

Kérdéseiddel keress minket bizalommal a pranatanar@gmail.com címen vagy a +36703312806 / +36301992534 telefonszámon!

Ár:

46.000 Forint

Ár (ismétlőknek):

15.000 Forint

Szükséges előképzések:

Következő alkalom:

Szombathely: május 11-12., Budapest (online is): június 15-16.