Energiatechnikák az üzletvezetésben képzés

IDŐPONT: ???

Nézzük meg, hogy melyek azok a kérdések, amelyekre a VÁLLALKOZÓK, CÉGVEZETŐK, ÉS ALKALMAZOTTAK gyakorta keresik a válaszokat, és amit itt majd megtudhatsz.

- Mikor a legalkalmasabb egy új üzlet, vállalkozás elindítása, céget alapítani, vagy egy új fontos projektbe belefogni?

- Mely időszak a legkedvezőbb a tervek elindítására, egy új program kidolgozására?

- Mikor fogj hozzá bizonyos tevékenységekhez?

- Mikor házasodj meg?

- Mikor bérelj ki egy új irodát, üzlethelyiséget, ingatlant... mikor válts helyszínt, vagy munkahelyet?

- Melyik időszak a legalkalmasabb, hogy megvásárold álmaid házát?

A "kabbalisztikus körforgás" megismerése révén gyors és pozitív eredményekhez és válaszokhoz juthatsz, az energiatechnikák használatával pedig olyan tudáshoz, amely a munkád, vállalkozásod, karriered, szakmád, vagy hivatásod élvonalába emelhet.

További témák:

- Tanulj meg úgy meditálni, hogy kimagasló eredményeket érj el!

- Növeld a profitodat azáltal, hogy ezoterikus törvényeket használsz.

- Tanuld meg úgy irányítani az életedet, hogy nagyobb előnyhöz juthass, és harmonikusabban tudj 'áramolni' a különböző energiákkal.

- Az időhatékonysággal kapcsolatos tanulmányokkal több szabadidőre tehetsz szert.

- Tanuld meg: hogyan növeld gyorsan és hatékonyan a belső energiáidat, hogyan szabadulj meg a sikeredet szabotáló stressz energiáktól és válj energikussá.

- Ez a tudás segítséget nyújt nem csak az üzleti, hanem a magánéletedhez is.

Csupán 1 nap alatt megtudhatod: hogyan alkalmazd az ősi tudást XXI. századi modern életedben!

A tanfolyam ára: 30.000,- Ft -tól

Jelentkezés: